Asociácia somelierov SR a spoločnosť HUBERT J.E., s r.o. vás srdečne pozývajú na 6. ročník seniorskej somelierskej súťaže Hubert Trophée 2019.

Súťaž bude prebiehať dňa 15. apríla 2019 v Radisson Blue Carlton Hotel v Bratislave. Cieľom súťaže „HUBERT TROPHÉE “ je rozvíjať a propagovať profesiu someliera, znalosť vína a priateľstvo medzi odborníkmi v odbore somelierstva. Slávnostné finále sa bude konať pred verejnosťou, a preto nepremeškajte príležitosť dať vedieť o vašej reštaurácii, hoteli, či vinotéke a zažiť skvelú súťažnú atmosféru. Súťaže sa môžu zúčastniť všetci, ktorí dosiahli vek 18 rokov, profesne sa venujú nápojom a jedlám, alebo sa na túto profesiu pripravujú. Každý účastník je povinný riadne vyplniť prihlášku získanú od organizátora.

Uzávierka prihlášok je 31. marca 2019.

Po ukončení súťaže budú mať účastníci možnosť zúčastniť sa slávnostnej večere spojenej s degustáciou vína. Spoločnosť HUBERT J.E. sa rozhodla motivovať a podporovať somelierov získaním finančnej odmeny a to vo výške:

1. miesto 500,- Eur
2. miesto 300,- Eur
3. miesto 200,- Eur

Začínajúcich somelierov by sme chceli tiež povzbudiť, aby sa súťaže zúčastnili – poradie zo základného kola sa okrem finalistov neurčuje a nezverejňuje.

Na stiahnutie:

Štatút Hubert Trophee 2019
Prihláška na Hubert Trophée 2019
Pozývací list – Trophée Hubert 2019