Prichádza rozprávka pre someliérov – LINEA UMANA – RONA 5 Star glass new 2019- by MAURIZIO FILIPPI.

ULTIMATE WINE & WATER EXPERIENCE
• ULTRAĽAHKÉ PREVEDENIE SKLOVINY
• NAVRHNUTÉ PROFESIONÁLNYM SOMELIÉROM
• 6 VÍNNYCH KALICHOV a 2 POHÁRE NA VODU
• ŤAHANÁ NOHA (ODOLNOSŤ)
• VHODNÉ DO UMÝVAČKY

UMANA – nová kolekcia originálnych tvarov skla od významného talianskeho someliéra a reštauratéra MAURIZIA DANTE FILLIPI.

Prvýkrát je rada nápojového skla navrhnutá niekým, kto ich používa z prvej ruky, a preto očakáva dokonalý výkon. Maurizio Filippi – Najlepší taliansky sommelier AIS 2016 – využil všetky svoje skúsenosti ako sommelier a reštauratér na vytvorenie mäkkých línií kalichov na víno, ktoré zohľadňujú praktické aspekty, ktoré sú dôležité pre potenciálnych zákazníkov.
Iba šesť kalichov na víno a dva poháre na vodu spĺňa potreby všetkých odborníkov v tomto odvetví a všetkých vín vyrobených na celom svete.

Tvar tejto línie nie je určený len pre degustátorov, ale aj pre tých, ktorí sú roztržití, ich myseľ je príliš zaneprázdnená a nedokáže vdýchnuť víno tak, ako profesionál. Vír vôní, ktoré môžu vychádzať z vína podávaného pri správnej teplote v „lone“ skla, nasleduje kruhový, sférický pohyb, vedený jemnosťou jeho priestorov. Táto línia bola vytvorená tak, aby bolo možné aj pre nesústredených ľudí pochopiť čo najviac z vína, ktoré pijú.

Vnímanie zmyslových vnemov sa premietlo do elegantnej filozofie: to, čo nájdete v tejto rade skla sa skladá z podrobných informácií o myslení dizajnéra a predovšetkým o správnom používaní tejto línie, plnej prirodzenosti a krásy.

Viac informácií >>