Vážení somelieri,

Asociácia somelierov Slovenskej republiky a generálny partner súťaže WINE LOVERS CLUB s.r.o. a Vás srdečne pozývajú na seniorsku someliersku súťaž

Majstrovstvá somelierov Slovenska 2019.

V tomto roku máme pre Vás viacero noviniek. Prvou je, že sa stretneme už v nedeľu na skvelom Masterclass s Ing. Vladimírom Mrvom – viac informácií nájdete v programe súťaže. Budeme mať tak príležitosť nielen niečo nové sa naučiť, ale aj pozdielať svoje skúsenosti za posledný rok.

Súťaž bude prebiehať dňa 28. októbra. 2019 v hoteli Devín v Bratislave. Slávnostné finále sa bude konať pred verejnosťou. Nepremeškajte príležitosť dať vedieť svetu o Vašej reštaurácii, hoteli, vinotéke či distribučnej spoločnosti a zažiť skvelú súťažnú atmosféru.

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci, ktorí dosiahli vek 18 rokov, profesne sa venujú nápojom a jedlám, alebo sa na túto profesiu pripravujú. Obzvlášť by sme chceli podporiť somelierov, ktorí sa ešte žiadnej súťaže nezúčastnili. Zdôrazňujeme, že poradie účastníkov okrem troch finalistov sa nikde neuvádza.

Novinkou tohto ročníka je, že súťaž je zaradená do rebríčka hodnotenia pre účasť na Majstrovstvách sveta v roku 2023. V porote súťaže budeme mať vzácnu návštevu – viceprezidenta ASI pre Európu – Association de la Sommellerie Internationale a prezidenta belgickej asociácie somelierov Williama Woutersa.

Každý účastník je povinný riadne vyplniť prihlášku získanú od organizátora. Uzávierka prihlášok je 15.10.2019.

Viac informácií + prihláška >>

Všetci súťažiaci dostanú po ukončení súťaže jeden VIP voľný vstup od spoločnosti WINE LOVERS CLUB s.r.o. na Sporadic Flying Wine Tasting (30 degustačných žetónov).

Pre finalistov čakajú zaujímavé odmeny:
1. miesto: 2-4-dňová zahraničná odborná vinárska exkurzia v rámci EU pre 1 osobu v hodnote cca 600€
2. miesto: 1-2-dňová vnárska exkurzia na Slovensku pre 2osoby v hodnote cca 400€ /alebo 2 slovenské vinárske exkurzie pre 1osobu v hodnote 2x 200€/
3. miesto: 1-2-dňová vinárska exkurzia na Slovensku pre 1osobu v hodnote cca 200€.

Ďalšou novinkou je, že cenu získa aj súťažiaci na 4. mieste – 1-2-dňová vinárska exkurzia na Slovensku pre 1 osobu v hodnote cca 200€.

Okrem hlavných cien získajú nielen traja finalisti, ale aj všetci ostatní súťažiaci, hodnotné vecné ceny (víno a doplnky od spoločnosti WINE LOVERS CLUB s.r.o.).

Vážení somelieri, srdečne Vás na túto prestížnu súťaž pozývame a tešíme sa na stretnutie 27. a 28. októbra 2019 v Bratislave.

Beáta Vlnková
prezidentka ASSR

 

Prihlášky a informácie:
Beáta Vlnková, mobil: + 421 903 44 64 22, beatavlnkova@gmail.com