Asociácia somelierov sa stala partnerom podujatia HORECA PRO !

Súčasťou uvedeného podujatia je výstava vín, remeselných pív, destilátov, kávy a ďalších zaujímavých produktov. Zároveň sú na programe moderované degustacie, prednášky a diskusie určené výhradne profesionálom pôsobiacim v segmente HoReCa. Viac o podujatí a programe sa dozviete na www.horecapro.sk.

V spolupráci s organizátormi Vás srdečne pozývame na celodenné podujatie HORECA PRO, ktoré sa uskutoční dňa 11.2.2016 od 9.00 h do 19.00 h v hoteli NH GATE ONE Bratislava.

Vstup na podujatie je pre členov ASSR zdarma s tým, že sa zapoja do hodnotenia vín, piva, kávy, destilátov a ostatných pochutín.

Somelieri, ktorí odovzdajú vyplnený hodnotiaci formulár budú za odmenu odvezení na „tajné miesto“ na riadenú degustáciu kubánskych cigár, portského a destilátov z oblasti Cognac.

Členovia ASSR, ktorí sa prihlásia na spomínané podujatie a budú hodnotiť produkty, sú zároveň pozvaní aj na slávnostnú 5-chodovú večeru SOMMELIER DINNER, počas ktorej budú odprezentované vína a destiláty samotnými výrobcami z Čile, Francúzska, Portugalska, Maďarska a Slovenska.

Táto večera sa bude konať dňa 10.2.2016 o 18.00 h (po Valnom zhromaždení) v reštauračných priestoroch hotela.

Prosím vás o potvrdenie účasti (do 21.01.) na:
HORECA PRO a slávnostnej večeri SOMMELIER DINNER – martin.remias@horecapro.sk
(s uvedením Vášho mena, priezviska a spoločnosti, v ktorej pracujete)