Po dvoch rokoch sa opäť koná významné podujatie Vie Vinum vo Viedni, kde môžete ochutnať vína od viac ako 550 producentov. Podarilo sa nám pre našich členov zabezpečiť zľavnené vstupné vo výške 35€ (vstupné v predpredaji 45€, vstupné na mieste 55€). ASSR zabezpečuje pre svojich členov zdarma autobusovú dopravu priamo na miesto výstaviska tam aj späť.

Postup prihlasovania:

 1. prihláste sa prosím e-mailom (na adrese irox@centrum.sk) v termíne do 4. júna 2018. Následne vám bude zaslaný prístupový kód na zakúpenie zľavnenej vstupenky a zapíšeme vás do zoznamu na autobusovú prepravu.
 1. Vstupenku si zakúpite sami nasledovne:
  Kliknete na naledovnú stránku: http://www.vievinum.at/tickets/
  Vyberiete kategóriu “VieVinum Hofburg Vienna 2018 FACHBESUCHER/TRADE VISITORS”.
  Vložíte kód do políčka “Haben Sie einen Rabatt Code?” a potom kliknete na “einlösen” pre zakúpenie lístka za zľavnenú cenu.
 1. Prihlásiť sa na dopravu autobusom je naozaj potrebné do 4.6.2018. Po tomto dátume ponúkneme miesto v autobuse, v ktorom je 50 miest, záujemcom mimo ASSR za cenu 10€.
 1. Autobus bude pristavený dňa 10. júna 2018 pri Istropolise o 7:30 hod. Je dobré ísť čo najskôr – výstavisko sa otvára o 9:00. Dopoludnie je otvorené len pre profesionálov a o 9:30 začína prvá zaujímavá Masterclass Zweigelt.
 1. Výstavisko sa zatvára o 18:00, odchod z Viedne o 18:30.
 2. V záujme hladkého priebehu prosíme o dodržanie uvedených pokynov.