V piatok 13. apríla 2018 sa v luxusných priestoroch hotela Devín v Bratislave už po druhýkrát stretnú milovníci vína, predovšetkým z oblasti Panónskej panvy. Medzinárodná prezentácia vín BraVinO Wine Show predstaví vinárov z Maďarska, Slovenska aj Českej republiky.

Okrem skvelej ochutnávky od 26-tich vystavovateľov sa môžu návštevníci tešiť aj na bohatý sprievodný program, súťaž, či prezentáciu dobrôt u gastro partnerov podujatia.

Podobne ako v minulom roku aj tento ročník si pripravil niečo pre laikov aj odborníkov. Sprievodný program v podobe „masterclass-ov“ je tento rok zameraný na dve nosné témy – Jednou z nich je Kadarka, ktorú predstaví Zoltán Heiman. A druhou Cabernet Franc, ktorý bude prezentovať osoba pre túto tému najpovolanejšia Csaba Malatinszky.

Novinkou druhého ročníka je možnosť doviezť sa na a z podujatia bezplatne špičkovými elektromobilmi BMW i3, či vyhrať tento automobil na týždeň.

Toto aj mnohé ďalšie prekvapenia čakajú aj na vás, ak si zarezervujete svoj čas a prídete sa pozrieť na BraVinO Wine Show v poobedňajších hodinách v piatok 13. apríla.

VSTUP pre členov ASSR:
Členovia ASSR majú voľný vstup na degustáciu o 13:00 hod.
Je nevyhnutné prihlásiť sa na tejto stránke >>.

Do kolonky „odkiaľ ste sa o nás dozvedeli“ uveďte: Som člen ASSR. V prípade vášho záujmu o masterclass to uveďte do poznámky registračného formulára a organizátori sa s vami spoja (vstupné na masterclass zaplatíte na mieste).