CHATEAU-VIN s.r.o. sa zameriava na predaj a distribúciu vyhľadávaných a obľúbených vín zo Slovenska (priamy distribútor značiek Janoušek, Mrva&Stanko, Mavín (Pomfy), Pavelka, Karpatská Perla,…), dovoz vín z Talianska (Piemont, Toskánsko, Púlie, Veneto), z Francúzska (Bordeaux, Burgundsko, Champagne) a iných krajín. Nami ponúkaní producenti predstavujú popredných výrobcov z jednotlivých regiónov ako napr. Fontanafredda z Piemontu, Pinino z Montalcina, Feudi z Apúlie, Vigna Dogarina z Veneta, či Louis Roederer zo Champagne.

Všetky nami ponúkané vína sú starostlivo vybrané somelierom a majiteľom – Miroslavom Jajcayom, pričom ponúkajú výborný pomer kvality a ceny. Okrem toho u nás nájdete aj výborné koňaky, ovocné destiláty, kávu, darčekové balenia, somelierske sady, a pod. A všetok náš sortiment je vám k dispozícii už na štyroch miestach – v Slovenskom Grobe, Bratislave, Zvolene a Trenčíne.

Okrem predaja a distribúcie vín sa venujeme aj investičným vínam, t.j. sprostredkovaniu nákupu vín z Bordeaux určených na archiváciu a následné zhodnocovanie. Ide o tzv. „En Primeur“, teda nákup vína dopredu, ešte pred jeho samotným nafľašovaním. Vieme odhadnúť potenciál týchto vín a v kombinácii s preferenciami klienta aj vyskladať pre neho optimálne investičné vínne portfólio. (Viac o našich službách súvisiacich s investičným vínom sa dočítate aj v tomto článku >>).

Naša „centrálna“ vinotéka funguje už od roku 2008 a nájdete ju na konci Slovenského Grobu, v smere do Pezinka. Nachádza sa v areáli, v ktorom nájdete aj skladové priestory, vďaka ktorým vieme našim klientom ponúknuť široké spektrum tovaru a služieb, nielen v rámci maloobchodu, ale aj veľkoobchodu.

Súčasťou areálu je aj Penzión Karolína, ktorý okrem ubytovania disponuje reštauráciou, v ktorej si pochutíte nielen na vynikajúcej tradičnej husacine a husacej pečeni, ale tiež ochutnáte niektoré z viac ako 500 druhov vín v exkluzívnej vínnej pivnici. A váš gastronomický zážitok (v rámci súkromnej večere alebo firemnej akcie) si môžete zintenzívniť na novej letnej terase a zakončiť ho v cigarovo-koňakovom salóniku.

KONTAKT:

Prevádzka v Slov. Grobe
Vajnorská cesta 2

900 26 Slovenský Grob
Prevádzka vo Zvolene
Nám. SNP 11

960 01 Zvolen
Prevádzka v Bratislave
Champagne Boutigue

RIVER PARK
Dvořákovo nábrežie 10
810 06 Bratislava

Web: http://www.chateauvin.sk/

Tel.: 0917 843 974
E-mail: vinoteka@chateau-vin.sk