Na Slovensku sa rodia úžasné vína, máme na čo byť hrdí. Mnohé rodinné vinárstva poctivou prácou a bohatými skúsenosťami dodávajú svojim vínam dušu a neopakovateľnú chuť. Koncept „Slovenské Vinice“ ponúka po starostlivom výbere výnimočné vína z rôznych rodinných vinárstiev a pomáha im dostať sa na stôl konečného spotrebiteľa. Základnou podmienkou je 100% pôvod zo slovenských vinohradníckych oblastí. Sme hrdí na každý úspech slovenských vinárov a uvedomujeme si, že v záplave lacných produktov zo zahraničia je tou správnou cestou ponúknuť slovenské vína výnimočnej kvality a slovenským terroir.

Vína Slovenské Vinice vyberajú odborníci v degustačnej komisii pod vedením skúseného someliera z Bordeaux – Jead-Daniel Angibauda.

Portóflio vín

Portfólio sa skladá z dvoch kolekcií. Základná kolekcia „Slovenské Vinice“ je určená pre maloobchodné reťazce. Kolekcia „Slovenské Vinice ručný zber“ je určená pre znalcov vín s najvyšším dôrazom na senzorické charakteristiky (určené primárne pre vinotéky, hotely a reštaurácie vyššieho štandardu). Na zadnej etikete každého vína nájdete okrem popisu aj konkrétne rodinné vinárstvo, ktoré víno vyrobilo.

Prémiové vína Slovenské Vinice nájdete aj v prestížnych francúzskych reštauráciách s michelinskou hviedzou: L´Epuisette a Alcyone v Marseille alebo v reštaurácii JY´S Colmar s dvoma michelinskými hviezdami.

Viac na stránke: www.slovenskevinice.sk

KONTAKT:

Peter Havrilák, manažér značky 0911 700 400
ST. Nicolaus-trade, a.s.
Trnavská cesta 100
821 01 Bratislava