Firma Purgina spol. s r.o. už vyše 25 rokov mení pohľad na dekorovanie produktov samolepiacimi etiketami nielen na slovenskom trhu, ale aj v susediacich krajinách a vo Francúzsku. Už od svojho vzniku sa zameriava na kvalitu výroby, čím prináša na Slovensko svetové možnosti. Výrobou samolepiacich etikiet Purgina ponúka svojim klientom nové možnosti ako sa odlíšiť od konkurencie a zvyšovať hodnotu pre spotrebiteľov.

Pre svojich klientov ako prvá priniesla na slovenský trh tlačové techniky ako UV Flexo, UV Knihtlač, UV Offset alebo UV sieťotlač nehovoriac o zušľachtení materiálov pomocou horúcej alebo studenej razby alebo embossingu. Každým dňom jednotlivé techniky zdokonaľujeme a pravidelne prinášame inovácie a zlepšenia.

Firma Purgina je rodinná firma, čo sa prejavuje v prístupe zamestnancov ku klientom. Zdravé vzťahy sú základ, na ktorom firma stojí a dáva si mimoriadne záležať. Osobným prístupom ku klientom a partnerom firma prináša unikátne riešenia, ktoré sú často medzinárodne ohodnotené dizajnérskymi oceneniami.

Výroba samolepiacich etikiet nie je jedinou činnosťou firmy Purgina. Na trh prináša výnimočné služby, ktorými deálne dopĺňa vyrábané produkty. Širokým portfóliom od tvorby grafického dizajnu, cez technologické konzultácie, nastavovania procesov pre aplikáciu etikiet, po skladové hospodárstvo a ďalšie dotlačové služby, sa firma Purgina výrazne odlišuje od ponuky iných subjektov na trhu so samolepiacimi etiketami.

Produktový dizajn a jeho výroba je náš život, ktorý nás baví žiť. Neustále pracujeme na zlepšeniach pre našich klientov, aby sme úroveň Slovenského vinárskeho priemyslu posúvali na svetovú úroveň.

Kontakt:

PURGINA spol. s r.o.
Pri Šajbách 1
831 06 Bratislava

tel.: +421 2 4487 2895/6
fax: +421 2 4487 2898
e-mail: purgina@purgina.sk
web: http://www.purgina.sk/