Rodinná firma JTF partnership Lednické Rovne bola založená v roku 1990 ako obchodno-výrobná spoločnosť so sídlom v malebnej sklárskej obci Lednické Rovne. Spoločnosť svoje aktivity zameriava na gastronomické zariadenia, kde okrem značkového krištalínového skla popredných európskych značiek, ponúka i kompletný sortiment, vrátane porcelánu, príborov, gastronomických technológií i kuchynských potrieb. V súčasnosti portfólio firmy tvorí približne 8000 druhov tovaru, vrátane barmanských a sommelierskych potrieb, nakoľko sklo ide ruku v ruke s dobrým nápojom.

Keďže si rodina snaží ctiť umenie svojich sklárskych dedov a pradedov, za pomoci svojej dekoratérskej dielne a vlastnej výpalnej pece spoločnosť vytvára rozmanité dekory na sklo, ktoré potešia oko každého obdivovateľa umenia a poslúžia i ako úžitkové spestrenie domáceho stolovania. Firma spolupracuje aj so sklárskou školou a renomovanými výtvarníkmi. Toto zameranie prináša aj možnosť vývoja tvarov, dekorov, kvalitnú ponuku promotion predmetov, vrátane príležitostných darčekov a suvenírov.

Partnerom a členom ASSR spoločnosť ponúka špeciálny vinný program a logovanie vinných kalichov vo zvýhodnených cenových reláciách. JTF Vám pripraví individuálnu cenovú ponuku a pomôže s návrhom dekorácie.

Veľkoobchodnú a diskontnú predajňu JTF partnership ako i výstavnú showroom nájdete v obci Horovce, 2 km od obce Lednické Rovne. Nakupovať môžete aj online cez e-shopy:

www.jtf.sk
www.gastro-jtf.sk
www.design-jtf.sk
www.vsetkoprevino.sk

JTF partnership s.r.o.
Veľkoobchod a maloobchod JTF Horovce 296, 020 62 Horovce

E-mail: sales@jtf.sk, obchod@jtf.sk
Telefón: +421 908 700 612, +421 42 4698 232