Corner & Co. je distribútor vína, destilátov, kávy a iných delikates distribuovaných na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť, vedená rodinou Chládekovcov, má postavenie lídra v oblasti gastronómie. História firmy začala v roku 1994 a jej aktivity sa za dve desaťročia rozrástli nielen v sortimente ale aj v pôsobení na rôznych medzinárodných trhoch.

Sortiment zahŕňa exkluzívnu spoluprácu s poprednými producentmi uznávaných značiek potravinových špecialít a nápojov, zo všetkých kontinentov sveta. Corner má vedúce postavenie v prémiovom segmente domácich a zahraničných vín, v portfóliu je viac ako 2 000 druhov vína z 18 krajín. Sortiment tvoria aj destiláty svetových značiek rumov, ginov, brandy, vodky či cognacu. Spoločnosť je výhradným distribútorom kávy Lavazza ako aj gastronomických technológií, vínnych doplnkov, čaju, čokolády a iných pochutín. Distribučné kanály pokrývajú HoReCa, Retail, veľkoobchodné siete, nezávislé obchody, korporátnu klientelu a vlastnú sieť predajní a eshopu pod značkou WinePlanet.

Corner ponúka profesionálny tím obchodníkov, ktorí zodpovedajú jednotlivým regiónom. Skúsení someliéri, spirit ambasádor a kávoví špecialisti sú k dispozícii pre vypracovanie najvhodnejšej ponuky, pre zostavenie vínnych kariet alebo rady k párovaniu vína a jedla. Početný odbytový personál, zákaznícke centrum a vysokokapacitné skladové priestory zabezpečujú plynulé obchodné procesy a rýchle dodanie tovaru.

Sídlo firmy:

Online eshop pre B2B nakupovanie: www.cornerco.sk
Oficiálna stránka: www.corner.sk
Zákaznícka podpora: odbyt@corner.sk
Všeobecný e-mailový kontakt: corner@corner.sk office@corner.sk
Tel: +421 903 451 134, +421 2 455 276 61