Rajecká dolina – rozprestierajúca sa na území Žilinskej kotliny, je lemovaná skalnatými svahmi pokrytými bujnou vegetáciou, kde nájdeme vzácne rastliny, majestátne stromy i šťavnaté a farebné plody ovocia. Táto oblasť je rajom pre rozmanité tvory živočíšnej ríše.

Rajecká dolina predstavuje nielen jedinečný ekosystém, ale aj okúzľujúcu krajinu, v ktorej sa snúbi rozmanitosť panenskej prírody a zároveň je zdrojom čistej pramenitej vody.

Pramenitá voda Rajec je najprirodzenejším zdrojom tekutín. Zásobuje telo vyváženým množstvom životne dôležitých a potrebných látok, predovšetkým vápnikom a horčíkom. Je nízkomineralizovaná, obsahuje 316 miligramov minerálov v jednom litri, preto je vhodná na každý deň.

Nenarušená príroda, čistota, nedotknuteľnosť – význam týchto slov je odzrkadlený práve v sklenenej fľaši Rajec o objeme 0,75l, ktorej pridanú hodnotu dodáva prémiový obal, zosobňujúci elegantnosť, jednoduchosť a prirodzenú krásu.

Transparentná fľaša poukazuje na čírosť a priezračnosť pramenitej vody, jej jedinečnosť a svieži dotyk prírody. Pôvab fľaše podmaňuje embos s názvom produktu Rajec ako aj silueta vrchu Kľak, ktorý sa tiahne okolím Rajeckej doliny.

Pramenitá voda Rajec je vďaka vyváženému zloženiu vhodná nielen k vínu a káve, ale dokonale ladí s každým jedlom.

Rajec je súčasťou portfólia firmy Kofola, už od roku 2002.

 

Kontakt

e-mail:  web@rajec.com
web: http://www.rajec.com/produkty/neochutene