INZERÁTY:

HOTELITY s.r.o.  – Sommelier for a luxury 5* hotel in High Tatras

Ponúkaný plat (brutto): 1300 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Viac info >>
[25.10.2018]

GLOBO RESTAURANT AND WINE BAR

Reštaurácia, ktorá vzniká na Františkánskom námestí má predpoklady na to, aby dokázala nielen „nasýtiť“ hosťa, ale aby do nej hostia chodili pre unikátny zážitok. Vysoké zameranie na pôvod a čerstvosť surovín, ktoré budú pochádzať z našej vlastnej záhrady a mäsiarstva. Naše vlastné vína taktiež so zaujímavým zahraničným vinným lístkom a somelierskym tímom zaručia najlepší možný zážitok v kombinácii vín a jedál. Skúsený profesionálny tím, moderne zariadenie a zaujímavý koncept majú vysoký predpoklad sa stať jednou s najlepších reštaurácii na Slovensku. V prípade záujmu o informácie ohľadom možnosti byť súčasťou teamu tejto reštaurácie kontaktujte prosím email – dom.baranek@gmail.com. (základný plat pre somelierov: 1300€ na mesiac)
[1.6.2018]

Somelier v Národnom salóne vín

Národný salón vín hľadá šikovného, komunikatívneho človeka, ideálne someliéera na prácu v Národnom salóne vín – nedele.
Práca obnáša:
– Časovo: každá nedeľa: 11.00 – 19.00,
– Predaj vína, práca s kasou,
– Riadené degustácie: 2, 4, 6, 8 – vzoriek vín, voľná degustácia – zachladenie a vyloženie vín,
– Prevádzkovanie Salónu vín,
– Potrebujeme človeka na nedeľu alebo aj na piatok a sobotu v časoch: 18.00 – 22.00,
– Platba dohodu, hodinová sadzba.
Benefity: práca v Národnom salóne vín, v historickej pivnici zo 16 storočia, aktívne využívanie angličtiny, degustovanie 100 top vín od 30tich vinárov.
Kontakt: Michaela Ježíková, Národný salón vín, 0904 001 272, info@salonvin.sk
[14.2.2018]

Somelier pre luxusný hotel v Tatrách

Miesto práce: Vysoké Tatry, Prešovský kraj (ubytovanie zabezpečené)
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
– podpora predaja a komunikácia s klientom podľa potreby v rámci všetkých prevádzok hotela – reštaurácia, vináreň, obchodík s vínom. V rámci predaja sa jedná predovšetkým o vína z vlastnej distribúcie – najmä vybrané talianske a slovenské vína.
– participácia na tematických ochutnávkach produkcie jednotlivých vinárstiev za účasti aj samotných vinárov, ktoré pre verejnosť organizujeme počas sezóny
Zamestnanecké výhody, benefity:
Ponúkame priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:
– aktívne ďalšie vzdelávanie a príležitosti k odbornému rastu ( možnosť školení a návštev vinárstiev
aj v zahraničí)
– stravovanie v rámci hotela
– zabezpečené ubytovanie
– flexibilný pracovný čas
– zaujímavá práca v srdci Slovenska v hoteli v elegantnom štýle, s dávkou umenia, štipkou luxusu a
nádychom kultúry
– benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
– nadštandardné finančné ohodnotenie
Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
Administratívne a ekonomické znalosti: Pokladňa – základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– chuť pracovať s vínom a so zákazníkom
– energia, talent, záujem v oblasti vinárstva
– v prípade skúsenejších kandidátov vieme jeho enologické znalosti cielene prehlbovať a ďalej rozvíjať
Kontakt: Mgr. Ivana Kolínková, ivana.kolinkova@balanced-hr.com, 0948 948 150
[22.1.2018]

Vinotéka Paleta, Karlova Ves, Bratislava

Hľadáme posily do nášho tímu – čašník/somelier na TPP, alebo dohodu. Skvelý kolektív a úžasní zákazníci už čakajú :-). Ak máš vzťah k vínu, chceš sa o ňom naučiť viac, spoznať vinárov a zdegustovať niečo nové, kontaktuj nás na lapaletakarlovka@gmail.com. Someliérsky kurz, prípadne vyštudovaný odbor výhodou. Sme zabehnutá, ambiciózna a už aj celkom obľúbená vináreň a vinotéka Paleta v Karlovke. Špecializujeme sa výhradne na Slovenské víno.
[13.6.2017]

Passion Store s.r.o.

Čašník – Barista – Somelier … práca v novootvorenom podniku s hlavným zameraním na kávu, víno, ušľachtilé destiláty a cigary.
E-mail: peter.kecskes@atlas.sk
Viac informácii o pozícii >>
[19.4.2017]

Pavuk Wine Restaurant

Do nášho kolektívu hľadáme mladého, dynamického kolegu na pozíciu čašník. Uvítame zodpovedného, príjemného, komunikatívneho človeka so skúsenosťami na podobnej pozícii, znalosti z oblasti problematiky vína a znalosť anglického alebo nemeckého jazyka sú vítané. Miesto: Modra.
Tel.: +421 911 676 365 I E-mail: marketing@pavuk-restaurant.sk
[10.3.2017]

Wineloversclub.sk s.r.o.

Hľadáme nového kolegu do nášho WLC Dream Teamu na Pozíciu Area Winelover. Záujemcovia, prosím, posielajte svoje „CV-čko“ a motivačný list na obchod@wlc.sk. Pre viac info ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421948451133 – Roman Milata – General Winelover WLC.
[8.3.2017]

Vínimka

Máme nos na výnimočné vína a chýba nám ešte jeden somelier / somelierka do partie!
Viac informácii získate na tel.č. 0911 111 746 alebo andrej.lucny@vinimka.sk.
[7.3.2017]

The Taste

Wine bar s najširšou ponukou vín v Bratislave, The Taste, hľadá nového someliéra!
Pre viac info volajte na: 0911 044 844
[7.3.2017]

Hľadáte somelierov? Kontaktujte nás >>